Положення
про проведення любительських велосипедних змагань з крос-кантрі (змагання по пересічній місцевості)
“Чортківський перевал”
Вступні положення.
Велосипедні змагання з крос-кантрі “ Чортківський перевал ” (далі – змагання) мають на меті:
- популяризацію велосипедного руху та здорового способу життя;
- підготовки учасників до змагань всеукраїнського рівня;
- приємне та цікаве проведення часу;
- вивчення попиту та зацікавленості до даного виду спорту;
Час та місце проведення.
31 травня м. Чортків Тернопільська обл., старт та фініш в Замку Гольських
Схема проїзду від залізничного вокзалу
Трек траси: 11,6 км
Організатори:
- Центр фізичного здоров'я населення «спорт для всіх»
- «ВелоЧортків» vk.com/velochortkiv
- Активісти велоспорту м. Чортків
Умови участі.
Учасником марафону може стати кожен охочий, який виконає такі умови:
1. Матиме не менш як 18 років (учасники яким не виповнилося 18 років, необхідно отримати дозвіл (письмовий) батьків, надати його судді гонки під час отримання стартових номерів.).
2. Заповнить анкету учасника та підпише її під час отримання стартового номера.
3. Підпише розписку-відмову від претензій до організаторів, де повідомить в письмовій формі про взяту на себе особисту відповідальність за відповідний для участі в змаганнях стан здоров’я і повідомить про проходження відповідного медогляду, який це підтверджує; відмовиться від претензій до організаторів МТБ марафону щодо потенційно можливих шкідливих наслідків для свого життя, здоров’я чи майна у зв’язку з участю у змаганнях.
Заповнивши форму заявки (письмовому вигляді), учасник приймає такі положення:
Організатори, партнери організатора і особи, пов’язані з проведенням і організацією перегонів, не несуть відповідальності за тілесні ушкодження та псування майна, які можуть виникнути до, під час або після перегонів.
Всі учасники усвідомлюють потенційно можливі шкідливі наслідки для свого життя, здоров’я чи майна у зв’язку з участю у змаганнях, а також несуть відповідальність за всю шкоду заподіяну своєму чи інших осіб життю, здоров’ю та майну, а також немайнову шкоду.
Всі учасники зобов’язані підтвердити, що за станом здоров’я вони можуть брати участь у велосипедних змаганнях та пройшли відповідне медичне обстеження, яким підтверджується така можливість.
Всі учасники беруть участь у змаганнях тільки добровільно і за власною згодою.
Всі учасники, котрі беруть участь у змаганнях, дають згоду на обробку своїх персональних даних для подальшого використання їх організатором змагання у майбутніх марафонах, у маркетингових цілях.
Кожен учасник МТБ марафонів зобов’язаний одягнути велосипедний шолом. Якщо під час проходження дистанції учасника буде помічено без шолома, його дискваліфікують на ці перегони.
Змагання проводяться по кільцевій крос-кантрійній трасі.
Кожний учасник повинен мати справний велосипед. організатори мають право не допусти до змагань учасника велосипед якого знаходиться в незадовільному технічному стані.
Організатори не несуть відповідальності перед учасниками за шкоди здоров'ю і майну, які можуть наступити перед, під час і після велоперегонів учасників. Учасники несуть цивільну і правову відповідальність за всі шкоди, заподіяні третім особам. Учасник не може у будь-якому випадку висувати ніяких юридичних претензій до організаторів. Учасник знає, що необхідно дотримуватись Правил дорожнього руху, та своїм підписом стверджує, що ознайомлений з правилами велоперегонів.
10:00-15:00 реєстрація учасників змагань, огляд траси
15:10 старт категорії "Еліта"
15:20 старт категорії "Любителі" і “Дівчата”
17:00-18.00 – підбиття підсумків, визначення результатів, нагородження переможців.
Формат
Змагання проводяться в трьох категоріях:
Жінки - 2 кола
Любителі - 2 кола
Еліта – 3 кола
Учасники, яким не виповнилось на момент змагань 18 років повинні мати довідку від батьків з підписом та свідоцтво про народження (ксерокопію).
В категорії "Любителі" можуть брати участь учасники, які вперше приймають участь у змаганнях.
В категорії "Еліта" можуть брати участь усі учасники, які вже брали участь у будь-яких велосипедних змаганнях хоча б одного разу.
Наявність шолома - обов'язкова.
Переможці та призери змагань у кожній категорії нагороджуються за 4-10 місця грамотами, за 1-3 місця медалями, призами.
Правила
Учасник, перебуваючи на дистанції, зобов'язаний не перешкоджати обгону більш сильним суперником. У разі проходження будь-яких ділянок траси пішки, спортсмен не повинен створювати перешкоди іншим учасникам заїзду та по можливості рухатися по краю траси.
При виїзді учасника за межі траси, він повинен повернутися на місце перетину розмітки і продовжити рух у межах розміченою траси.
В іншому випадку це є підставою для дискваліфікації.
Знаходження учасника змагань на трасі під час проведення заїздів, що стало перешкодою для інших учасників є підставою для дискваліфікації.
Неспортивну поведінку під час змагань, виражене в явній неповазі до учасників, суддів і організаторів змагань, є підставою для дискваліфікації.
З'їзд з траси грозить блуканням по лісі, та поламаними перекидками.
У разі сходження з дистанції, учасник зобов'язаний проінформувати суддівську колегію про схід.
Дискваліфікація учасників проводиться за рішенням головного судді змагань.
Організатор залишає за собою право редагувати положення та приймати оперативні заходи під час гонки (до та після), якщо того потребує ситуація. При форс мажорних обставинах організатор в праві відмінити, припинити чи перенести гонку.
Комментарии
Ребят, укажите в шапке положения, что мероприятие проводится в Тернопольской области