Чемпіонат України з MTB серед любителів та ветеранів 2018 "Pirogovo"
Киев
26.05.2018
Протоколы полностью
Скрыть дополнительные столбцы в протоколе!
Трасса: 1. ЛЧУ Чоловіки 18-29, 2. ЛЧУ Чоловіки 30-39, 3. ЛЧУ Чоловіки 40-49, 4. ЛЧУ Жінки 18-34, 5. ЛЧУ Жінки 35+, 6. Чоловіки Open, 7. Жінки Open
Трасса: 10. Трейл 10 км Жінки, 11. Трейл 5 км Чоловіки, 12. Трейл 5 км Жінки, 13. Гайд 10 км, 14. Гайд 5 км, 8. Трейл 10 км Чоловіки 35+, 9. Трейл 10 км Чоловіки
+
Киев
26.05.2018
Протоколы полностью
Скрыть дополнительные столбцы в протоколе!
Трасса: 1. ЛЧУ Чоловіки 18-29, 2. ЛЧУ Чоловіки 30-39, 3. ЛЧУ Чоловіки 40-49, 4. ЛЧУ Жінки 18-34, 5. ЛЧУ Жінки 35+, 6. Чоловіки Open, 7. Жінки Open
Место | Место в категории | Имя | Ник | Категория | Кругов | Среднее | Лучшее |
1 | 1 | Зубченко Виталик | Chaban | 1. ЛЧУ Чоловіки 18-29 | 6 | 13:01 | 12:46 |
2 | 1 | Capusceac Vasilii | Marco Velo | 6. Чоловіки Open | 6 | 13:02 | 12:39 |
3 | 1 | Закора Евгений | Alberto Zakerroni | 2. ЛЧУ Чоловіки 30-39 | 6 | 13:46 | 13:20 |
4 | 2 | Хлопов Олег | Khlopov | 2. ЛЧУ Чоловіки 30-39 | 6 | 13:59 | 13:25 |
5 | 3 | Щербацкий Андрей | AndrewS82 | 2. ЛЧУ Чоловіки 30-39 | 6 | 14:02 | 13:43 |
6 | 4 | Гриценко Андрей | evan | 2. ЛЧУ Чоловіки 30-39 | 6 | 14:04 | 13:45 |
7 | 2 | Шатов Олександр | RealizeD | 1. ЛЧУ Чоловіки 18-29 | 6 | 14:16 | 13:44 |
8 | сход | Стрижак Артем | Skiman | 2. ЛЧУ Чоловіки 30-39 | 2 | 14:17 | 14:14 |
9 | 5 | Мазур Паша | Ahilles | 2. ЛЧУ Чоловіки 30-39 | 6 | 14:41 | 13:59 |
10 | 6 | Кресан Юрий | mrburunduk | 2. ЛЧУ Чоловіки 30-39 | 6 | 14:47 | 14:12 |
11 | 7 | Навроцький Андрій | Бант | 2. ЛЧУ Чоловіки 30-39 | 6 | 14:58 | 13:56 |
12 | 8 | Смаглий Андрей | Mighty Sam | 2. ЛЧУ Чоловіки 30-39 | 6 | 15:02 | 14:46 |
13 | сход | Маликов Константин | Костя R 8 | 2. ЛЧУ Чоловіки 30-39 | 5 | 15:31 | 13:33 |
14 | 1 | Романец Лев | bios | 3. ЛЧУ Чоловіки 40-49 | 4 | 15:38 | 15:23 |
15 | 9 | Шилижинский Владимир | Shilik | 2. ЛЧУ Чоловіки 30-39 | 5 | 15:46 | 15:20 |
16 | 10 | Кудин Роман | wzz | 2. ЛЧУ Чоловіки 30-39 | 5 | 15:49 | 15:01 |
17 | 1 | Конвисарова Кристина | kristi | 7. Жінки Open | 4 | 16:02 | 15:54 |
18 | 1 | Коломиец Надежда | Lucky | 5. ЛЧУ Жінки 35+ | 4 | 16:07 | 15:36 |
19 | 4 | Божков Илья | i.bozhkov | 1. ЛЧУ Чоловіки 18-29 | 5 | 16:08 | 15:14 |
20 | 2 | Бригіда Андрій | Котяра | 3. ЛЧУ Чоловіки 40-49 | 4 | 16:08 | 15:44 |
21 | 11 | Чечуга Роман | remio | 2. ЛЧУ Чоловіки 30-39 | 5 | 16:11 | 15:41 |
22 | 3 | Заїченко Антон | 1. ЛЧУ Чоловіки 18-29 | 6 | 16:11 | 14:34 | |
23 | 2 | Батурина Анна | ann_bat | 7. Жінки Open | 4 | 16:39 | 16:22 |
24 | 5 | Педченко Євген | Jvan | 1. ЛЧУ Чоловіки 18-29 | 5 | 17:05 | 16:32 |
25 | 3 | Дудко Микола | dudko_78 | 3. ЛЧУ Чоловіки 40-49 | 4 | 17:21 | 17:08 |
26 | 12 | Матюх Юрій | Yuramantic | 2. ЛЧУ Чоловіки 30-39 | 5 | 18:08 | 17:39 |
27 | сход | Нестеров Андрей | Andrey12 | 2. ЛЧУ Чоловіки 30-39 | 4 | 18:36 | 18:12 |
28 | 13 | Удовенко Алексей | critical-mass | 2. ЛЧУ Чоловіки 30-39 | 5 | 19:24 | 18:38 |
29 | 6 | Гадзевич Павел | gadzilka | 1. ЛЧУ Чоловіки 18-29 | 5 | 19:27 | 18:02 |
30 | 14 | Сулима Віктор | VitorS | 2. ЛЧУ Чоловіки 30-39 | 5 | 19:29 | 18:24 |
31 | 15 | Неділюк Денис | 2. ЛЧУ Чоловіки 30-39 | 4 | 19:36 | 19:06 | |
32 | 1 | Сугакова Оксана | o.sugakova | 4. ЛЧУ Жінки 18-34 | 4 | 20:15 | 19:11 |
33 | 4 | Поляков Сергій | semen | 3. ЛЧУ Чоловіки 40-49 | 4 | 20:16 | 20:05 |
34 | 2 | Яковенко Екатерина | delfineja | 5. ЛЧУ Жінки 35+ | 4 | 20:47 | 19:31 |
35 | сход | Васильченко Сергей | gans | 3. ЛЧУ Чоловіки 40-49 | 2 | 21:33 | 19:17 |
36 | 5 | Погожих Роман | rem | 3. ЛЧУ Чоловіки 40-49 | 3 | 21:52 | 21:33 |
37 | 7 | Цикаленко Олексій | 1. ЛЧУ Чоловіки 18-29 | 4 | 22:07 | 21:32 | |
38 | 16 | Шумарин Андрей | suunto | 2. ЛЧУ Чоловіки 30-39 | 4 | 22:15 | 21:45 |
39 | 3 | Левенцова Ирина | 5. ЛЧУ Жінки 35+ | 3 | 23:32 | 20:09 | |
40 | 4 | Смищук Руслана | Doc RS | 5. ЛЧУ Жінки 35+ | 3 | 29:23 | 28:44 |
41 | сход | Герасимчук Олексій | 3. ЛЧУ Чоловіки 40-49 | 1 | 34:41 | 34:41 |
Трасса: 10. Трейл 10 км Жінки, 11. Трейл 5 км Чоловіки, 12. Трейл 5 км Жінки, 13. Гайд 10 км, 14. Гайд 5 км, 8. Трейл 10 км Чоловіки 35+, 9. Трейл 10 км Чоловіки
Место | Место в категории | Имя | Категория | Кругов | Среднее | Лучшее |
1 | 1 | Заїченко Антон | 11. Трейл 5 км Чоловіки | 1 | 23:06 | 23:06 |
2 | 2 | Удовенко Олексій | 11. Трейл 5 км Чоловіки | 1 | 23:40 | 23:40 |
3 | 1 | Блануца Андрій | 8. Трейл 10 км Чоловіки 35+ | 2 | 24:15 | 23:20 |
4 | 1 | Пархоменко Олег | 9. Трейл 10 км Чоловіки | 2 | 24:22 | 23:30 |
5 | 2 | Цілувальников Олексій Сергійович | 8. Трейл 10 км Чоловіки 35+ | 2 | 24:39 | 24:28 |
6 | 3 | Юрій Матюх | 11. Трейл 5 км Чоловіки | 1 | 25:20 | 25:20 |
7 | 3 | Топорков Ігор | 8. Трейл 10 км Чоловіки 35+ | 2 | 25:23 | 24:29 |
8 | 4 | Бригіда Андрій | 11. Трейл 5 км Чоловіки | 1 | 25:30 | 25:30 |
9 | 2 | Balganbaiev Sergii | 9. Трейл 10 км Чоловіки | 2 | 26:33 | 25:30 |
10 | 4 | Кадькало Олександр | 8. Трейл 10 км Чоловіки 35+ | 2 | 27:06 | 26:45 |
11 | 5 | Мельников Дмитрий | 11. Трейл 5 км Чоловіки | 1 | 27:37 | 27:37 |
12 | 5 | Сафонов Володимир | 8. Трейл 10 км Чоловіки 35+ | 2 | 27:45 | 27:41 |
13 | 3 | Овчинка Віталій | 9. Трейл 10 км Чоловіки | 2 | 27:46 | 27:22 |
14 | 6 | Трофимов Олександр Володимирович | 8. Трейл 10 км Чоловіки 35+ | 2 | 28:27 | 28:12 |
15 | 6 | Пастух Олександр | 11. Трейл 5 км Чоловіки | 1 | 28:30 | 28:30 |
16 | 1 | Онищенко Ганна | 12. Трейл 5 км Жінки | 1 | 28:47 | 28:47 |
17 | 7 | Куксюк Анатолій | 8. Трейл 10 км Чоловіки 35+ | 2 | 28:50 | 28:38 |
18 | 4 | Лях Роман | 9. Трейл 10 км Чоловіки | 2 | 28:51 | 28:45 |
19 | 8 | Кошенко Олександр | 8. Трейл 10 км Чоловіки 35+ | 2 | 28:53 | 28:09 |
20 | 1 | Левенцова Ірина | 10. Трейл 10 км Жінки | 2 | 28:55 | 28:45 |
21 | 7 | Шиліжинський Володимир | 11. Трейл 5 км Чоловіки | 1 | 29:00 | 29:00 |
22 | 2 | Валуйськс Анна | 10. Трейл 10 км Жінки | 2 | 29:01 | 28:58 |
23 | 5 | Тарутин Никита | 9. Трейл 10 км Чоловіки | 2 | 29:22 | 29:12 |
24 | 6 | Фалафівка Едуард Анатолійович | 9. Трейл 10 км Чоловіки | 2 | 29:34 | 28:17 |
25 | 8 | Олександр Верещак | 11. Трейл 5 км Чоловіки | 1 | 29:42 | 29:42 |
26 | 9 | Булік Вадим | 11. Трейл 5 км Чоловіки | 1 | 29:44 | 29:44 |
27 | 2 | Заяц Мария | 12. Трейл 5 км Жінки | 1 | 29:47 | 29:47 |
28 | 7 | Alkema Marco | 9. Трейл 10 км Чоловіки | 2 | 29:52 | 28:33 |
29 | 9 | Туркулевич Євген | 8. Трейл 10 км Чоловіки 35+ | 2 | 30:04 | 29:51 |
30 | 10 | Клюзко Олексій | 11. Трейл 5 км Чоловіки | 1 | 30:06 | 30:06 |
31 | 3 | Яковенко Катерина | 12. Трейл 5 км Жінки | 1 | 30:17 | 30:17 |
32 | 11 | Войтенко Сергій | 11. Трейл 5 км Чоловіки | 1 | 30:28 | 30:28 |
33 | сход | Мельникова Елена | 10. Трейл 10 км Жінки | 1 | 30:32 | 30:32 |
34 | 8 | Заєць Олександр Володимирович | 9. Трейл 10 км Чоловіки | 2 | 30:50 | 30:12 |
35 | 10 | Дяченко Валерій | 8. Трейл 10 км Чоловіки 35+ | 2 | 30:58 | 30:14 |
36 | 3 | Чумаченко Надія | 10. Трейл 10 км Жінки | 2 | 31:06 | 30:34 |
37 | 11 | Герасименко Євген | 8. Трейл 10 км Чоловіки 35+ | 2 | 31:10 | 30:37 |
38 | 4 | Сугакова Оксана | 12. Трейл 5 км Жінки | 1 | 31:15 | 31:15 |
39 | 12 | Крупцала Роман | 8. Трейл 10 км Чоловіки 35+ | 2 | 31:31 | 31:08 |
40 | 13 | Петко Кирилл | 8. Трейл 10 км Чоловіки 35+ | 2 | 31:38 | 30:09 |
41 | 4 | Колпакчи Аліса | 10. Трейл 10 км Жінки | 2 | 32:14 | 31:17 |
42 | 12 | Герасимчук Олексій | 11. Трейл 5 км Чоловіки | 1 | 32:42 | 32:42 |
43 | 14 | Соловей Микола | 8. Трейл 10 км Чоловіки 35+ | 2 | 32:43 | 32:17 |
44 | 9 | Шуклин Сергей | 9. Трейл 10 км Чоловіки | 2 | 33:02 | 30:20 |
45 | 13 | Єрмак Володимир | 11. Трейл 5 км Чоловіки | 1 | 33:13 | 33:13 |
46 | 10 | Подгурський Ярослав | 9. Трейл 10 км Чоловіки | 2 | 34:05 | 33:40 |
47 | 5 | Balhanbaieva Maryna | 10. Трейл 10 км Жінки | 2 | 34:06 | 33:10 |
48 | 6 | Николаенко Виктория | 10. Трейл 10 км Жінки | 2 | 34:14 | 32:39 |
49 | 5 | Трегубенко Ольга | 12. Трейл 5 км Жінки | 1 | 34:21 | 34:21 |
50 | 7 | Сташенко Валентина | 10. Трейл 10 км Жінки | 2 | 35:21 | 34:57 |
51 | 6 | Жагрова Маргарита | 12. Трейл 5 км Жінки | 1 | 35:53 | 35:53 |
52 | 14 | Верещак Михаил | 11. Трейл 5 км Чоловіки | 1 | 36:19 | 36:19 |
53 | 7 | Савчук Анастасія | 12. Трейл 5 км Жінки | 1 | 36:19 | 36:19 |
54 | 8 | Привроцька Оксана | 12. Трейл 5 км Жінки | 1 | 36:23 | 36:23 |
55 | 15 | Астратов Сергей | 8. Трейл 10 км Чоловіки 35+ | 2 | 36:29 | 35:42 |
56 | 9 | Степанюк Світлана Георгіївна | 12. Трейл 5 км Жінки | 1 | 36:47 | 36:47 |
57 | 8 | Катерина Філатьєва | 10. Трейл 10 км Жінки | 2 | 36:47 | 35:00 |
58 | 15 | Розгонюк В‘ячеслав | 11. Трейл 5 км Чоловіки | 1 | 36:54 | 36:54 |
59 | 16 | Кушнір Сергій | 8. Трейл 10 км Чоловіки 35+ | 2 | 37:06 | 36:28 |
60 | 9 | Соловей | 10. Трейл 10 км Жінки | 2 | 37:38 | 36:58 |
61 | 11 | Глушаченко Віталій | 9. Трейл 10 км Чоловіки | 2 | 38:13 | 37:16 |
62 | 10 | Симонок Елена | 12. Трейл 5 км Жінки | 1 | 38:43 | 38:43 |
63 | 16 | Саакян Сергій Гнелович | 11. Трейл 5 км Чоловіки | 1 | 38:48 | 38:48 |
64 | 10 | Садонова Поліна | 10. Трейл 10 км Жінки | 2 | 38:55 | 38:28 |
65 | 17 | Мкртчян Нарек | 11. Трейл 5 км Чоловіки | 1 | 39:00 | 39:00 |
66 | 18 | Івершенко Сергій | 11. Трейл 5 км Чоловіки | 1 | 39:41 | 39:41 |
67 | 12 | Осадчий Олег | 9. Трейл 10 км Чоловіки | 2 | 41:48 | 41:20 |
68 | 19 | Пилипонько Геннадий Михайлович | 11. Трейл 5 км Чоловіки | 1 | 41:53 | 41:53 |
69 | 11 | Ткаченко Вікторія | 12. Трейл 5 км Жінки | 1 | 42:10 | 42:10 |
70 | 1 | Рубель Руслан | 13. Гайд 10 км | 2 | 42:47 | 41:48 |
71 | 1 | Кунченко Павел | 13. Гайд 10 км | 2 | 42:47 | 41:48 |
72 | 20 | Тайметов Ансар | 11. Трейл 5 км Чоловіки | 1 | 45:04 | 45:04 |
73 | 1 | Гаркава Наташа | 14. Гайд 5 км | 1 | 48:37 | 48:37 |
74 | 1 | Демьяненко Алла | 14. Гайд 5 км | 1 | 48:37 | 48:37 |