bikeportal.org.ua


Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?

чи треба проводити в Україні лчу в марафоні, елюмінаторі, апхілі, багатоденній гонке формату Крим трофі???
(1 чел.) (1) Гость
ВнизСтраница: 123456
Сообщения темы: чи треба проводити в Україні лчу в марафоні, елюмінаторі, апхілі, багатоденній гонке формату Крим трофі???
#11490
Re:чи треба проводити в Україні лчу в марафоні, елюмінаторі, апхілі, багатоденній гонке формату Крим трофі??? 11/11/2012 14:23 Репутация: 34
Din писал(а):
так це получаєця камінь в сторону оргів короля гор і бояркі????(а ти був на цих гонках. чи їх організація і рівень учасників не відповідає чемпіонському???

та був я один раз на той твоїі бояркі!!!! фігня повна всі як навіжені по колу сутки шпарять без зупинки всі в багнюці по вуха!!! мтб це не спорт це фізкультура!!!! от вадік бус весною всім мтбшникам покаже як нада лохи вони всі!!!! шоссе форева!!!!
SJ
SJ
Протуровець
Постов: 200
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Киев Возраст :54
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#11491
Re:чи треба проводити в Україні лчу в марафоні, елюмінаторі, апхілі, багатоденній гонке формату Крим трофі??? 11/11/2012 14:41 Репутация: 5
Я думаю SJ как никто другой знает как в Европе проводят гонки и марафоны:)Так что не стоит думаю забываться:)
Andrii Hrytsenko
Andrii Hrytsenko
Еліта
Постов: 167
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Кривой Рог Возраст :39
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#11492
Re:чи треба проводити в Україні лчу в марафоні, елюмінаторі, апхілі, багатоденній гонке формату Крим трофі??? 11/11/2012 15:18 Репутация: 19
SJ піші істчо
Щодо ЧУ по марафону,це типу провести 1 марафон і дати майку переможцю?
Якщо кілька марафонів,то не потрібно нічого вигадувати,є фінальний рейтинг марафонів,майку Зекероні і всьо
saniaMTB
saniaMTB
Протуровець
Постов: 202
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Вінниця Возраст :35
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#11493
Re:чи треба проводити в Україні лчу в марафоні, елюмінаторі, апхілі, багатоденній гонке формату Крим трофі??? 11/11/2012 15:38 Репутация: 7
геморно это все!
все и так знают кто как едет, а на улице всем похер в какой майке ты едешь...
Serik
Serik
Експерт
Постов: 93
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Львів Возраст :32
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#11495
Re:чи треба проводити в Україні лчу в марафоні, елюмінаторі, апхілі, багатоденній гонке формату Крим трофі??? 11/11/2012 21:48 Репутация: 4
+1
Khlopov
Khlopov
Команда ВР
Постов: 81
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Киев Возраст :36
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#11496
Re:чи треба проводити в Україні лчу в марафоні, елюмінаторі, апхілі, багатоденній гонке формату Крим трофі??? 12/11/2012 00:56 Репутация: 13
Serik писал(а):
геморно это все!
все и так знают кто как едет, а на улице всем похер в какой майке ты едешь...

Видно, все-таки Бус прав - не спорт, физкультура.
VicTorp
VicTorp
Еліта
Постов: 111
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Київ Возраст :56
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#11498
Re:чи треба проводити в Україні лчу в марафоні, елюмінаторі, апхілі, багатоденній гонке формату Крим трофі??? 12/11/2012 13:32 Репутация: 0
чого зразу геморно? ти хоч одну гонку провів шо пишеш фігню((. я не думаю виготовлення майки великий гемор для оргів бояркі чи кг. Серий це тобі видно геморно приїхать було на лчу в Київ????
Din
Din
Любитель
Постов: 40
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Рівне Возраст :36
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#11499
Re:чи треба проводити в Україні лчу в марафоні, елюмінаторі, апхілі, багатоденній гонке формату Крим трофі??? 12/11/2012 13:41 Репутация: 19
А самому зробити,провести,а?
Для оргів Боярки і КГ думаю і так вистачає гемору.
saniaMTB
saniaMTB
Протуровець
Постов: 202
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Вінниця Возраст :35
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#11500
Re:чи треба проводити в Україні лчу в марафоні, елюмінаторі, апхілі, багатоденній гонке формату Крим трофі??? 12/11/2012 14:41 Репутация: 8
saniaMTB писал(а):
А самому зробити,провести,а?
Для оргів Боярки і КГ думаю і так вистачає гемору.


А для оргов ЛКУ тем более !!!
E.Akulov
E.Akulov
Любитель
Постов: 39
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Дніпро Возраст :31
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#11503
Re:чи треба проводити в Україні лчу в марафоні, елюмінаторі, апхілі, багатоденній гонке формату Крим трофі??? 12/11/2012 15:33 Репутация: 0
до твого відома я гонкі не проводив але інші зпортивні заходи проводив так шо знаю з чим його їдять. на кожну гонку типу бояркі круч роблять майкі то бля це не гемор а зробить майку переможцю тіпа буде впадло(((
Din
Din
Любитель
Постов: 40
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Рівне Возраст :36
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#11504
Re:чи треба проводити в Україні лчу в марафоні, елюмінаторі, апхілі, багатоденній гонке формату Крим трофі??? 12/11/2012 15:38 Репутация: 0
до вашого відома доводжу бо серед вас хто тільки почав займатись чи займається від недавна і є ще поки чайником і нічого не дум дум у вс на всіх змагання переможцю дається майка медаль можна зарихнуть в Ж вони майже всі одинакові чи я може поцеплю її собі на шию і буду ганять в ній:-)
Din
Din
Любитель
Постов: 40
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Рівне Возраст :36
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#11505
Re:чи треба проводити в Україні лчу в марафоні, елюмінаторі, апхілі, багатоденній гонке формату Крим трофі??? 12/11/2012 15:41 Репутация: 0
майка це насамперед реклама вашої гонкі а майка переможця і статус лчу визиває респект і уважуху до того хто в ній ганяє!!!
Din
Din
Любитель
Постов: 40
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Рівне Возраст :36
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#11507
Re:чи треба проводити в Україні лчу в марафоні, елюмінаторі, апхілі, багатоденній гонке формату Крим трофі??? 12/11/2012 15:46 Репутация: 0
от приїде якийсь кацап чи той де бульбаш на ту же боярку і виграє медаль а у нього цих медалей хоч бери да на металобазу вези здавай. а була б майка і от повісив би він її дома чи на велобазі і всі питають шо за майка така крута як на тур де франс, а він то я на Україні боярку виграв, ого а я про таку гонку і не чув треба буде поїхати поганяти гаступного року!!!
Din
Din
Любитель
Постов: 40
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Рівне Возраст :36
Последнее редактирование: 12.11.2012 15:56 Редактировал Din.
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#11508
Re:чи треба проводити в Україні лчу в марафоні, елюмінаторі, апхілі, багатоденній гонке формату Крим трофі??? 12/11/2012 16:01 Репутация: 104
Дим, ну ты же не в аське/скайпе пишешь... Можешь всё в одном посте уместить?
рыжий
рыжий
Administrator
Постов: 1433
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Дніпро Возраст :44
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#11509
Re:чи треба проводити в Україні лчу в марафоні, елюмінаторі, апхілі, багатоденній гонке формату Крим трофі??? 12/11/2012 16:02 Репутация: 81
Din писал(а):
до вашого відома доводжу бо серед вас хто тільки почав займатись чи займається від недавна і є ще поки чайником і нічого не дум дум у вс на всіх змагання переможцю дається майка медаль можна зарихнуть в Ж вони майже всі одинакові чи я може поцеплю її собі на шию і буду ганять в ній:-)
Скіко у Вас мендалей з Боякі, ЛКУ або з гонок в Дніпрі або, наприклад в Сумах? Будь ласка, сфотографуйте їх, бо щось мєні підсказує, що там не буде двох однакових й без указанія, коли й де її видали.
Shved
Shved
Moderator
Постов: 1426
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Суми Возраст :58
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
ВверхСтраница: 123456
Модераторы: vak, рыжий, run
Банер  
  
наверх
time: 0.57220602035522