bikeportal.org.ua


Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?

як я ставлюсь до змагань!
(1 чел.) (1) Гость
ВнизСтраница: 12
Сообщения темы: як я ставлюсь до змагань!
#32988
як я ставлюсь до змагань! 24/01/2022 08:58 Репутация: 21
Я завжди ставлюсь до змагань однаково і мене турбує завжди три питання: 1- траса-як що я їду не в перше до цього міста-що нового?Головне щоб було меньше травмоопасних місць(пенькі та густо дерева)та місця для обгону було достатньо.
2. -чі є категорія мого віку-де я зможу оцінити свою силу та спритність,вміння володіння технікою по собі рівним.але і це не завжди але бажано).

3. -поспілкуватись з друзями.


при наявності всього цього змагання приносять море гарних емоцій.

Що для мене завжди було не принципове:


1-чі будуть призи,медалькі--достатньо грамот.даже неважно чі я попаду не п'єдестал.
2.-мене не турбує на змаганнях комфорт----аркі,стартові пакети(за рахунок стартових внесків)після гонкі каші чі плови(як що це тікі за окрему плату для бажаючіх)---Обов'язково повинно бути достатньо питної води.


Що повинно бути завжди на високому рівні:

1-траса
2-судійство

Стартові внескі -
-вони повинні бути як тікі можливо низкі--які включають тікі затрати на підготовку траси до змагань,судійство,грамоти та медалькі та питна вода- але воду можна набрати з джерела чі з свердловини,...

щоб людина(спортсмен )зміг побувати на більшому чіслі змагань треба робити меньші (як можливо )внескі. і гарне сполучення-це залежить від влади - здешевлення проїзду в транспорті ,здешевлення топлива для нашіх автівок-але це не від нас(частково)залежить.

Та от при наявності маленкіх стартових внесків -люди більше бувають на різних змаганнях -то на змаганнях зроста кількісь учасників-чого так прагли завжди організатори.Бо вони не завжди самі змагаються та не розуміють що все залежить нажаль від фінансів - їх чісла в кішені. Тому кожен заздалегідь планує куди має поїхати та коли зареєструватись-щоб дешевше.....на весь сезон і як що десь з'яляється гарні перегони не завжди взмозі на них попасти -при наявності часу.

змагання -це саме головне- це ЗМАГАННЯ-а потім інше.а коли змагання переростають на спосіб заробити грошей-це вже тікі спосіб заробити --а самі змагання уходять на другій плавн.

Тож покі в Україні не зник любительській крос- кантрі(ХСО) -дуже замисліться чого ви бажаєте -заробити грошей,чі развивати та збирати якомога більше учасників на змаганнях!?


Це все моє особисте міркування та спостереження .

РS/ Що турбує мене як гонщіка----маленькі стартові внескі ,як добратись до старту подишевше,мене турбують самі перегони-адреналін зі своїми однолітками ,меньше всього це призи та меделкі-досить грамот.,гарна траса та справедливе судівство.та душевне спілкування з друзями.!
Prizrak
Prizrak
Модератор
Постов: 615
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Сумы Возраст :65
Последнее редактирование: 31.01.2022 06:56 Редактировал Prizrak.
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#32989
Re:як я ставлюсь до змагань! 27/01/2022 20:22 Репутация: 81
Можна хоч одне прізвище назвати, хто на організації аматорських перегонів ХСО або ХСМ заробив грошей?
Я от навпаки думаю, що без комерціалізації в подальшому неможливо робити якісні змагання на постійній основі.
Чудєс не буває, без грошей якісні змагання не зробиш, працювати на ентузіазмі можна рік, два, ну десять (як дехто ), але підсумок один - люди кидають це діло, і займаються чимось іншим.
Shved
Shved
Moderator
Постов: 1426
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Суми Возраст :58
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#32990
Re:як я ставлюсь до змагань! 27/01/2022 21:50 Репутация: 104
Я кинув це діло, бо вже нема куди туарегі паркувати
рыжий
рыжий
Administrator
Постов: 1433
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Дніпро Возраст :44
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#32991
Re:як я ставлюсь до змагань! 28/01/2022 12:31 Репутация: 81
рыжий писал(а):
Я кинув це діло, бо вже нема куди туарегі паркувати
А я тобі казав, що тре було Кайенами брати, вони дорожчі, і з парковкою немає проблем, їх менше можна купити за один івент.
Shved
Shved
Moderator
Постов: 1426
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Суми Возраст :58
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#32992
Re:як я ставлюсь до змагань! 28/01/2022 17:21 Репутация: 104
Shved писал(а):
А я тобі казав, що тре було Кайенами брати, вони дорожчі, і з парковкою немає проблем, їх менше можна купити за один івент.
Я був молодий та дурний...
рыжий
рыжий
Administrator
Постов: 1433
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Дніпро Возраст :44
Последнее редактирование: 28.01.2022 17:21 Редактировал рыжий.
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#32993
Re:як я ставлюсь до змагань! 31/01/2022 07:24 Репутация: 21
Це все пусте -уяви що ти Юра сам гонщік і ти їдеш в Картати не три дні змагань -скількі треба грошей тобі для цього+добав шо ти перед цім ще будеш готувати вел -замінити цеп,троси.покришкі для гор.То яка потрібна сума-той зто отримує мінімалкі-оце буде в нього єдина гонка на цей рік на виїзді!!!Я вже на кажу за тіх зто перебивається тімчасовой працею ,в загалі нема роботи чі як я пінсіонер оху...ною пенсією.Кожен баче змагання зі своєї колокольні-тому я і писав (як що бачів)що це моє осабисте міркування та спостереження--я на міліанерів та іностранців не очікую.і покі провожу змагання так як розумію -прикінув витрати скалька приїжде учасників -скількі компенсую витрат -тоді при сплаті снесків змвнюю їх .або лишаю як є,-я строю траси для змагань(у себе)для тренувань,для задоволення і свого і іншіх. Так як що мене кудись запрошують -мені оплачують -дорогу,житло ,харчі та іноді на морозиво з тортиком.



мені байдуже (вже)що буде з Крос-Кантрі в любітельськом плані-я їздитиму туди де гарні траси,дешевше добратись,порозумілі снескі та наявність нормальних-адекватних учасників- на скількі вистачіть коштів вільних від життя.А час вже наші суперечкі розсудив---бо ніколи всім не угодиш!
Prizrak
Prizrak
Модератор
Постов: 615
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Сумы Возраст :65
Последнее редактирование: 31.01.2022 07:29 Редактировал Prizrak.
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#32994
Re:як я ставлюсь до змагань! 31/01/2022 08:25 Репутация: 81
Буду намагатися ввечері відповісти більш розгорнуто, а зараз прошу все ж відповісти на питання, які в мене виникли після твоїх безапеляційних тверджень.
Хто з організаторів заробляє на змаганнях?
Чому я, як організатор, повинен думати не за те, як провести якісні змагання, а за те, де потенційний учасник буде брати кошти, щоб взяти у них участь?
Про які суперечки йде мова, я щось не пам'ятаю про такі?


Я вже відповів та роз1яснив все в останьому посту,да і висновкі я давно зробив що до оагранізіціїї та проведенні змагань.В мене м'ять гарна!І не хто іншій .а ти Юра повинен пам'ятати що тікі не вигадував на змаганнях,як не видумував (ТИ )а були завжди не задоволени чімось-але це дрібниці,гоовне великій кількості учасників достигнути не удалось,хоть і добиратись до Сум -було просто. Що хочуть організатори-1 -ши показати себе як организатора.
2-заробити трохі гроше
3-зробити з змагань щось на типу шоу зусилякими лотереями,стартовими пакетами .футболками.......салютами ,вечерніми виступами бардів-щоб більше прибуло учасників.
4.просто провести змагання для задоволення та перекрити витрати на мінімальні заходи.

Юра ми до змагань (я і ти )маємо різні уявлення(мені так вважається ) я вже с організацією клубу мав гріх столкнутись то дебати припиняю -я немаю оргументив проти тебе і твоїх бачень змагань-кожен робить як вважає за потрібне . ,досить того що вже в Сумах нема ні гонщіків в тому кол. ні змагань...Я висловив свою думку в стати як я ставлюсь до змагань і це моя думка . Хто інакше міркує -то його думка.
Shved
Shved
Moderator
Постов: 1426
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Суми Возраст :58
Последнее редактирование: 01.02.2022 05:39 Редактировал Prizrak.
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#32995
Re:як я ставлюсь до змагань! 02/02/2022 00:04 Репутация: 81
Ташожтакоє, не встигли поспілкуватися, як припиняються дебати.
Валера, проти мене не треба аргументів, вони потрібні для розуміння твоїх тверджень, бо я з ними не згоден.
Давай будемо відвертими, коли в нас був комплекс з підготовленою трасою, гарним анонсом і супроводом, нами ж придуманим і організованим ЛКУ, дводенною програмою змагань, борщами та тортами, та навіть вечірніми концертами - учасників було до півтори сотні. Як показала практика, для ХСО в Україні це дуже пристойний результат. Кожна складова додавала нам учасників, яка більше, яка менше, але в комплексі все спрацювало. І я абсолютно ні про що не шкодую, хоч було і важкувато, але цікаво. До того ж я досі з задоволенням згадую концерт "Дори", було классно, ексклюзивно, і це нам не коштувало практично нічого. То чому було не спробувати? Ну і якщо вже говорити відверто, то в нас на змагання з концертом бардів приїздило більше сотні, а на твої змагання скільки не приїздить, може в бардах все ж справа?
Якщо серйозно, що було, то загуло, сьогодні світ змінився, старі методи так вже не працюють так, як раніше. Абсолютно не достатньо людям цікавої траси з розміткою гілочками поперек стежки, халявним житлом і їдлом, і грамоти та дешевою стандартною медалькою з магазину "Турист". Людям потрібне свято, відчуття дотичності до цікавого "двіжу", і розмір стартового внеску при цьому десь на двадцятьдесятому місті. Ти мабуть знаеш, що марафон Нова Пошта в карантинний сезон учасники навіть не приїздили в місто проведення, а бігали у себе вдома, хто де міг. При цьму вони сплачували немалий стартовий внесок, отримували невеликий стартовий пакет з сувеніром та номером і були задоволені. В чому тут сенс, як ти думаєш?
Ладно, до конкретики.Якщо хтось захоче зробити комерційний старт не бачу в цьому нічого поганого, навіть навпаки. Ентузіазм це добре, але надовго його зазвичай не вистачає. Не думаю, що ми можемо навіть розмовляти про те, хто за скільки повинен робити свої івенти, тут все просто - не хочеш, не їдеш, хочеш прийняти участь - шукаєш засоби. Не маєш можливості заробити кошти, набираєш номер орга і вирішуєш всі питання, і зі стартовим, і з проживання і може навіть з логістикою. Особисто я не один раз на карпатських марафонах допомагав по цим питанням всім, хто звертався, дехто навіть жив у нашому готельному номері поки ми ночували на стартовій галявині. От тобі до прикладу марафон у Славському, скільки особисто тобі може обійтися участь у дводенному марафоні?
Квитки Суми-Славсько 640 грн у дві сторони, їх можна придбати за Вовину тисячу, рахуєм безкоштовно.
Стартовий внесок. Я впевненний, як заслуженому ветерану українського крос-кантрі орги зроблять 100% знижку.
Проживання. Не виключено. що частина оргів буде жити в будівлі спорткомплексу, бери спальник з карематом, місце на підлозі поруч знайдемо. На крайній випадок можна поставити намет поруч з Володею, що традиційно вже розташовується на газоні стадіона. Поки що витрат в тебе немає, звертаю увагу.
Харчування. Ну, тут вже треба думати. Недалеко від стартової є недорога їдальня, думаю, що за чотири дні тобі там вистачить тисячі півтори гривень, а це вже не такі великі кошти, які можна порішать. Є зовсім бюджетний туристичний варіант з газовим пальником, там взагалі копійки вийдуть. Коротше, було б бажання, а засоби знайти можна, і це краще, аніж розказувати оточуючим, як вони повинні жити і скільки заробляти.


це пропозиція для тих хто хоче попасти не марафони -на один раз -проїхати одні змагання в сезоні.але це не для мене. чітай нижче.
Shved
Shved
Moderator
Постов: 1426
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Суми Возраст :58
Последнее редактирование: 03.02.2022 08:11 Редактировал Prizrak.
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#32996
Re:як я ставлюсь до змагань! 03/02/2022 07:15 Репутация: 21
тікішо вернувся з Сум та прочитав твою статтю. Річ не в мені(для мене змагання та їх організація може закінчітся в любом місяці ).
Річь в суті змагавнь і ти такі мене нерозумієш!

Суми ЛКУ кількість учасників : 2011 р ---126.
2013р.-----106.
2014р.------87
2015р.------69
2016р.------75
2018р.------69

Це при тому що все крутішим ставав івент,трасса та гарні медалькі .борщі футболкі .....-і кожного року внескі ми май же тримали на мінімумі -питання ЯК !!!щоб кількість ставала не меньшою а більшою---місцеві перестали цікавитись і іногородні приїздити --і тікі завзяті спортсмени-любителі приїздили ,а бо ті кого зацікавила траса з розповідей бувалих -і ті приїздили один раз. Чому ти відмовився від проведення в Сумах ЛКу ?--бо нама для кого та нема с кім?чі є другі причіни?
Я з фінансових питань переїхав в село жити,там зробив трасу шоб тренуватись ,а потім не тікі з своїх особистих міркувань став проводити змагання -щоб сумські гонщікі мали можливість недалеко погоняти та підготуватись до виїздних змагань.І мене не так бентежить кількість приїзжих як кількість своїх ,і то зараз і це вже не бентежить . Я від своєї траси сам отримую задоволення коли тринуюсь.коли її вдосконалюю .І головне що це дає мені триматись як у спортивній формі так і у фізичній --головне здоров'я. То як що по весні приїде до мене один учасник -ми вдвох позмагаємось.посидим.....це мене не турбує!
Я отримую головне -задоволенні .час для іншого вже вичерпано.

Але питання ВООБЧЕ -чому стало меньше людей цікавити ХСО - відкрите для організаторів ЛКУ. І я думаю це не від мега організації залежить !Ти не взмозі зрозуміти що в Україні 76% населення жеве за межою бідності--це виходить що 19%пенсіонерів ---57%-отримують мінімалку-отіх потейційних учасників змагань,.11%гнид в кірівницьтві країною по країні і лише15% айтішніків.підриємців ,фермерів.госбюджетників та великі сім'ї де всі працюють --які вспроможі найти та потратити гроші на на змагання - як що ......! тому їх чісло зменьшується як наші доходи-прямопропорційно! -це лиш моє мислення і до інших не стосується.Ну десь так Юра--і всі оті викрутаси що до гарних організованих змагань ані молого стосунку не мають . Я їздю по різних змаганняхХСО- там тікі місцеві підтримують запал оргів....
Prizrak
Prizrak
Модератор
Постов: 615
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Сумы Возраст :65
Последнее редактирование: 03.02.2022 08:12 Редактировал Prizrak.
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#32998
Re:як я ставлюсь до змагань! 12/02/2022 22:22 Репутация: 26
Якщо на ЛКУ мало їздять - то може йому пора померти?
Бант
Бант
Протуровець
Постов: 371
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Київ Возраст :42
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#32999
Re:як я ставлюсь до змагань! 12/02/2022 22:26 Репутация: 26
Я не бачу щоб кантрє помирало.

Як на мене - менше івентів - краще.
Добре, коли немає накладок і між цікавими івентами є 2-3 тижні перерви. Бо хочеться і на гінку і у гори катнути і з сім'єю побути.
Менше конкуренція між івентами - на кожну окрему гонку приїде більше людей.

От кількість івентів на БП
2010 - 75
2011 - 110
2012 - 104
2013 - 128
2014 - 111
2015 - 151
2016 - 154
2017 - 155
2018 - 137
2019 - 101
2020 - 60
2021 - 73
Бант
Бант
Протуровець
Постов: 371
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Київ Возраст :42
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#33000
Re:як я ставлюсь до змагань! 14/02/2022 20:43 Репутация: 81
Prizrak писал(а):

Але питання ВООБЧЕ -чому стало меньше людей цікавити ХСО - відкрите для організаторів ЛКУ. І я думаю це не від мега організації залежить !Ти не взмозі зрозуміти що в Україні 76% населення жеве за межою бідності--це виходить що 19%пенсіонерів ---57%-отримують мінімалку-отіх потейційних учасників змагань,.11%гнид в кірівницьтві країною по країні і лише15% айтішніків.підриємців ,фермерів.госбюджетників та великі сім'ї де всі працюють --які вспроможі найти та потратити гроші на на змагання - як що ......! тому їх чісло зменьшується як наші доходи-прямопропорційно! -це лиш моє мислення і до інших не стосується.Ну десь так Юра--і всі оті викрутаси що до гарних організованих змагань ані молого стосунку не мають . Я їздю по різних змаганняхХСО- там тікі місцеві підтримують запал оргів....

Чи то мені здалось, чи в першому дописі цього тексту не було, мабуть я пропустив твою редакцію.
Давай про нещасне, бідне і голодаюче населення країни ти будеш розповідати не мені, а краще десь на інших ресурсах. Так всі обідніли, що по Сумам ввечорі проїхати неможливо, корки, причому не з жигулів 30-ти річних, в вполнє сєбє нормальних автомобілів. В кабаках ввечорі немає місця кави з друзям випити, в Сільпо у півтора десятків кас черга, чеки менеше 500 грн рідкість. Коли кордони відкриті в аеропортах не знайдеш місця, де присісти.
Марафон Нова пошта- в 21-му році більше 30000 учасників, там стартовий внесок за 4.2км скандинавської ходьби 640грн, марафон більше тисячі.
Скільки зараз коштує пристойний, не вкрадений за бугром велосипед я взагалі мовчу.
Коротше, давай про зубожіння тут не будемо, добре?
Про викрутаси. От скажи, тобі хтось тут розповідав, як проводити гонку в Рибиці? Проводиш собі змагання як рахуєш за потрібне, будь ласка, але не треба іншим розповідати, як треба жити, який розмір стартового ставити десь в Харкові чи Києві.
Андрію. Про ЛКУ. Є бажаючі проволити ЛКУ і ганятися там, чому ні? Єдине, чого б хотілося, це дотримання тих правил, які були випробувані часом, і не перетворювати кубок на змагання з умовами свого двору.
Кантрє, звісно, не вмерло, але, як на мене аматорському КК- русі не завадив бі ребрендінг.
Shved
Shved
Moderator
Постов: 1426
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Суми Возраст :58
Последнее редактирование: 14.02.2022 20:44 Редактировал Shved.
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#33001
Re:як я ставлюсь до змагань! 15/02/2022 05:52 Репутация: 21
Тема -як Я ставлюсь.... Ну і по останньому -кожен міркує як сам уявляє-1,кожен бува там де хоче та на скілька ма грошей(літакі .бари ,кафе ....балли в Празі.кофе в Будапешті)кожен як хоче так і робить ,як мислить так і планує .як планиє так і живе. Кожному своє.
Prizrak
Prizrak
Модератор
Постов: 615
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Сумы Возраст :65
Последнее редактирование: 15.02.2022 05:54 Редактировал Prizrak.
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#33002
Re:як я ставлюсь до змагань! 15/02/2022 06:19 Репутация: 21
Да ті шо в барах.в аеропортах та на крутих тачках на веловипедах не будуть їздити да ще і на змагання.Мова не за всіх .а за тіх хто на веліку...
Prizrak
Prizrak
Модератор
Постов: 615
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Сумы Возраст :65
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#33003
Re:як я ставлюсь до змагань! 15/02/2022 08:00 Репутация: 81
Якщо про кофе, то сивочолий гетьман казав про Відень, а не Будапешт, будемо точними.
Ти, мабуть будеш засмучений, коли дізнаєшся, що немало учасників аматорських перегонів мають пристойні авто і досить часто користуються літаками. Ба більше, вони навіть на тренувальні збори літають у всілякі там Лімасоли.
Shved
Shved
Moderator
Постов: 1426
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Суми Возраст :58
Последнее редактирование: 17.02.2022 20:33 Редактировал Shved.
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
ВверхСтраница: 12
Модераторы: vak, рыжий, run, Prizrak
Банер  
  
наверх
time: 0.77418088912964