bikeportal.org.ua


Добро пожаловать, посетитель!
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.    Забыли пароль?

як я ставлюсь до змагань!
(1 чел.) (1) Гость
ВнизСтраница: 12
Сообщения темы: як я ставлюсь до змагань!
#33004
Re:як я ставлюсь до змагань! 17/02/2022 15:58 Репутация: 37
з свого досвіду можу сказати, що не варто оріентуватись на тих, для кого 500 грн - це великий стартовий внесок.

ну тобто що не варто було оріентуватись на тих, для кого 500 грн - це великий стартовий внесок, бо це - одна з причин, з яких я зав*язав з організацією змагань. сам вирив собі яму

якщо для людини 500 грн - це багато грошей для гінки - то скоріше за все шось вона в житті робить не так

ще мені тут підказують, що на байкпорталі на 2022 рік зареестровано 0 гінок у Києві, це і смішно, і сумно
amers
amers
Протуровець
Постов: 347
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Киев Возраст :38
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#33005
Re:як я ставлюсь до змагань! 17/02/2022 21:12 Репутация: 81
Ти правий щодо риття ями, яку до речі ми благополучно рили всі разом, але насправді тут справа не в грошах, вірніше не тільки в них. Якщо б зараз до тебе б звернулися з пропозицією зробити комерційні змагання, на яку б суму погодився? Особисто я б за такий старт, як ми робили відкриття ЛКУ в дводенному форматі менше, аніж за полтіннік на команду не погодився. Плюс, звісно компенсація витрат, ну і побудова траси взагалі окрема розмова. От не думаю, що це взагалі реально зробити зараз в Україні. Проста арифметика дає нам стартовий мінімум по 1000 з умовою, що буде стартувати хоча б сотня.
В той же час, ми з командою можемо зробити той же старт по такій же якості організації (але без призів і крутого антуражу), взагалі безкоштовно. І що, думаєш буде 100500 учасників? Ніт. А ті, що прийдуть, ще й напишуть, організація гімно, орги взагалі гімнюки. Так було дуже часто, Рижий не дасть збрехати.
Мотивація у кожного різна. Хтось, як Валера, це робить для себе, хтось для своїх дітей та їх друзів, комусь просто подобається двіж, який без нього ніхто не робить. Але проблема в тому, що ці мотивації зазвичай не вічні, і досить швидко зникають, а в сухому залишку ми маємо підірване психічне здоров'я і вічне питання гамлетівське, що лишається без відповіді - а нахіба воно мені???
Тому, як на мене, є бажання -організовуй будь який двіж, але не розповідай іншим, як треба жити, і не чекай на визнання асамблеєю ООН твого безцінного вкладу в історію.
Повертаючись до внеска, я б розраховував так, щоб всі витрати покривались без танців з бубном, і ще лишалось хоч би на новопасіт та вечерю команди оргів в пристойному закладі і таксі додому. Жарт, звичайно, але не треба ні на кого орієнтуватися, якщо вже пропонуєш комусь продукт, то виставляй бажану для себе ціну. Якщо продукт нормальний, куплять, якщо ні, то і не шкода, значить воно не твоє, займись чимось іншим.
Shved
Shved
Moderator
Постов: 1426
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Суми Возраст :58
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#33006
Re:як я ставлюсь до змагань! 18/02/2022 06:00 Репутация: 21
Ну тема/як я ставлюсь до змагань /--нікому нецікава.як завжди діскусію вели сумчани. Але нарешті в останьому посту Юра висловив то чого я довно намагався почути(я так завжди роблю)---кожен робе те шо вважа за потрібне,а по результатам змсагань не треба нити ---бо спорт -є спорт.і коли він оматорскій і без підтримкі влади (адмінресурсу)він завжди буде (в Україні)або гвно організація .або ятак вложився а приїхало всього 40 учасників.........Тему вважаю вичерпаною . діскусию припиняю за непотрібностю бо кожен з учасників її був в чомусь прав ,і в чомусь ні--тому все як завжди виришить час та учасникі змагань.



РS Юра єдине шо на моїх страничках не пиши отакі термени як /продукт/-бо змагання не товар -я їх не продаю і не провожу заради мати якійсь прибуток-в 0 і це добре .я на їх запрошую .щоб люди позмагались та получіли задоволення ,а не продались ,продали свої сили.настрій та задоволення і не купили .а просто получіли його(без зайвих витрат.. ВСЕ!
Prizrak
Prizrak
Модератор
Постов: 615
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Сумы Возраст :65
Последнее редактирование: 18.02.2022 06:09 Редактировал Prizrak.
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#33007
Re:як я ставлюсь до змагань! 18/02/2022 08:54 Репутация: 37
на яку б суму погодився?

усі причепні до організації змагань люди (дизайнери, і маршали, і ті хто готує траси, проводить прикатки, готує їжу, розбирає-збирае наметове містечко, судить і таке інше) мають отримувати як мінімум якусь мінімально адекватну зп. мабуть, це шось тіпа 300 грн\годину

з того, шо я побачив, шо часто учасники не розуміють, скільки реально часу і сил потрібно, шоб зробити хочаб кубок водокачки. скільки людей має прокинутись о 5 ранку і провести 12+ годин працюючи, по суті, безкоштовно

я от порахував, що персонально я міг би з своєї кишені виділяти стільки грошей, скільки б вистачило на функціонування ГГ з оранізацію 3-4 змагань у рік з оплатою роботи команди і стартовими внесками 0, але надивившись і на учасників, і на інших оргів я вирішив шо я краще кожен місяць буду купувати собі якусь хероту (он як зараз - купив в прикол раму за 300 бачей яку тепер продаю)

це сумно, бо саме організація змагань (а особливо копання трас) - це те, шо мені дійсно подобалось робити

пс це я ще фотографів не рахую
ппц у скільки можна оцінити роботу орга, який може присісти на бутилку, якщо хтось на гінці не дай боже покалічиться і помре, я ваще хз як вирахувати
amers
amers
Протуровець
Постов: 347
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Киев Возраст :38
Последнее редактирование: 18.02.2022 09:00 Редактировал amers.
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#33008
Re:як я ставлюсь до змагань! 18/02/2022 10:05 Репутация: 81
Саня, я трохи розширю кордони щодо грошей, і задам тобі два питання, перше -якби до тебе звернулися з пропозицією збудувати трасу з нуля біля спортивної бази для перспективного розвитку там ХСО на комерційній основі, яку б суму ти запросив?
Друге. Чи погодився б ти безкоштовно працювати на якомусь цікавому старті, ну, до прикладу щось на кшталт Б24, якщо б орги не самі не переслідували б комерційних цілей, а працювали б "на інтересі"?
Shved
Shved
Moderator
Постов: 1426
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Суми Возраст :58
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#33009
Re:як я ставлюсь до змагань! 18/02/2022 11:42 Репутация: 37
ох, я хз по вартості траси, не можу навіть підрахувати. залежить від того, скільки часу потрібно на трасу, а це залежить і від рельефу, і від вимог, і від наявного інструменту. тіпа, побудувати трасу на плошмяку це буде набагато затратніше, аніж побудувати трасу там, де е рельеф. окрім цього є питання по підтримці траси, тіпа шоб вона не заросла, не засралась. якщо дужо грубо, то це буде шось тіпа 1к баксів\1км траси мабуть, + гроші на підтримку

не погодився би допомогати ані безкоштовно, ані за гроші. як людина, шо була причепна до організації +- 50 стартів (від бомжегінок, до ЛКУ) я вже своє "відпрацював" для велоспільноти на все життя наперед. брати участь - так, вболівати-тусити-фоткати - так. працювати - однозначно ніт. я вже "пенсіонер", куди мені працювати )))
amers
amers
Протуровець
Постов: 347
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Киев Возраст :38
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#33010
Re:як я ставлюсь до змагань! 18/02/2022 12:08 Репутация: 81
Пенсіонер.Дехто у твоєму віці навіть не починав, хоча, звісно, тут можна рахувати рік за три ))). Чєта ржу. ))
Орг більше однієї гінки вже інфікований, там питання виключно в достатньму каталізаторі.
Як майже пенсіонер по віку скажу, що особисто для мене всі гонки, в яких приймав участь, це неповторні емоції, яких я не ніде більше не отримував, і які повторити не так то і просто. Чимось замінити, так, повторити ні. І це неможливо оцінити матеріальними активами.)
Shved
Shved
Moderator
Постов: 1426
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Суми Возраст :58
Последнее редактирование: 18.02.2022 12:13 Редактировал Shved.
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
#33022
Re:як я ставлюсь до змагань! 12/12/2022 01:20 Репутация: 1
Дякую. Дуже приємно почитати про щось над тепле і над близьке до поки дали світло на 2 години

PS
Юра. За "ковідний" пакет НП я заплатив 100грн. В ньому ніштяків було по мінімуму на 1к грн, так шо не нада)

PPS
Про розцінки на бігові івенти це окреме питання яке не дає заснути велооргу
юрчик
юрчик
Любитель
Постов: 32
graphgraph
Пользователь вне форума Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Город: Сумы Возраст :32
Последнее редактирование: 12.12.2022 01:21 Редактировал юрчик.
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
ВверхСтраница: 12
Модераторы: vak, рыжий, run, Prizrak
Банер  
  
наверх
time: 0.54039692878723